Timing-a, serieak eta serieen emaitzak

> Lehen serieak igerileku haundian berotu ahal izango du.
> Bigarrenetik aurrerako serieek igerileku txikian berotu ahal izango dute, beti ere igerileku barruan gehienezko bi pertsonako kopurua errespetatuz.
> Aldageletara sartzeko unerarte, igerilariek kalean itxaron beharko dute.

Ahal den neurrian, igerilariak etxeko igerilekutik beroketa eginda eta aldagelarako sarrera ordua baina pixka bat lehenago etortzea gomendatzen dizuegu.

**Izen emateen arabera, periodizazio honek aldaketak jasan ditzake.**

1

9:00 Kiroldegiaren eta aldagelen irekiera

1. seriea aldagelara sartu eta beroketara igo
2

9:45 Beroketa amaiera eta plakak jartzea

1. seriearen beroketa amaitu.
2. serieko igerilariak aldagelan sartu.
3

10:00 Lehenengo seriea

1. seriea hasi.
2. seriea igerileku txikiko eremura igo.
4

10:40 Bigarren seriea

2. seriea hasi.
3. seriea igerileku txikiko eremura igo (10:30 aldera aldagelara sartu).
1. serieko igerilariak aldagelara jaitsi eta kalera irten (3. serieko igerilariak igo ondoren).
5

11:20 Sari banaketa igerilekuan (Emakumezkoak)

Sarituei dei egingo zaie. Arren, adi egon mesedez.
Sariak igerilekuan banatuko dira.
Sari banaketarako sarrera tabernako atetik egingo da.
6

11:30 Hirugarren seriea

3. seriea hasi.
4. seriea igerileku txikiko eremura igo (11:20 aldera aldagelara sartu).
2. serieko igerilariak aldagelara jaitsi eta kalera irten (4. serieko igerilariak igo ondoren).
7

12:10 Laugarren seriea

4. seriea hasi.
3. serieko igerilariak aldagelara jaitsi eta kalera irten.
8

12:50 Sari banaketa igerilekuan (Gizonezkoak)

Sarituei dei egingo zaie. Arren, adi egon mesedez.
Sariak igerilekuan banatuko dira.
Sari banaketarako sarrera tabernako atetik egingo da.
1S

Parte-hartzaileak

2 ORIVE COLLADO Leire 05 Getxo Igeriketa Bolue K.E. NT
3 MORALES CALLADO Ainhoa 05 Getxo Igeriketa Bolue K.E. NT
4 SUDUPE ZABALETA Alazne 04 C.N. Izarraitz 38:08.80 25m
2S

Parte-hartzaileak

1 IMAZ IGEA Nora 05 Buruntzaldea Ikt NT
2 HERNAEZ ANDRAKA June 04 Getxo Igeriketa Bolue K.E. NT
3 OLALLA URIBARRI Lexuri 05 Getxo Igeriketa Bolue K.E. NT
4 ALONSO FERNÁNDEZ Itxaso 97 Getxo Igeriketa Bolue K.E. 36:23.49 25m
5 BURUTARAN ABRISKETA Teresa 04 C.D. Fortuna 38:07.73 25m
3S

Parte-hartzaileak

2 GOÑEZ ORTUÑEZ Jon 05 C.D. Fortuna NT
3 IPARRAGIRRE LOIZAGA Jon 04 Getxo Igeriketa Bolue K.E. NT
4 LANDA NEIRA Gaizka 05 Getxo Igeriketa Bolue K.E. NT
4S

Parte-hartzaileak

2 GARCIA MACAZAGA Garikoitz 02 C.D.N. Bidasoa Xxi NT
3 ARANGUREN FUERTES Haigor 89 C.D.N. Bidasoa Xxi NT
4 MUSTAFIC PILAV Adnan 88 Sopela Igeriketa Swim 34:22.68 25m
5 GOÑI SAIZAR Enaitz 04 C.D. Fortuna 34:47.34 25m

© Copyright 2020 Oria-Urumeako Buruntzaldea Igeriketa Kirol Taldea (G20958682) - All Rights Reserved
Beko kale bidea 1, 2. solairua · 20160 Lasarte-Oria, Gipuzkoa